Fotografia Ślubna to wyjątkowe chwile, które pragnę dla Was zatrzymać w kadrach emocji i wzruszeń z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.Swoją pasję fotografii kieruję do Par doceniających „piękno w prostocie”. Przy tworzeniu lubię bawić się światłem i wyciągać z was to coś, co powoduje, iż ilekroć wracacie do tych chwil za każdym razem dostrzegacie swoje szczęście.

To również czas który pozostanie z Wami na zawsze, jednak dla każdego w innym wymiarze. Dlatego też oferuję różnorodne usługi, z indywidualny podejściem tak aby ten czas zatrzymać tak jak sobie to wymarzyliście.


Usługi jakie wam proponuje to:

Sesja Narzeczeńska
Dla naszego wspólnego zapoznania się i waszego otworzenia emocji przed obiektywem ....
Reportaż ślubny
Zarówno całodniowe wydarzenia jak i kilkugodzinne ceremonie w USC lub śluby humanistyczne.
Sesja ślubna
W dniu waszej uroczystości, bądź w innym terminie zarówno w kraju jak i zagranicą, w plenerze jak i wnętrzach
Zdjęcia rodzinne
Wasz Ślub to często rodzinne spotkania po latach, które mogą się okazać doskonałą pamiątka na lata. Zajęcia rodzinne to również kolejne wasze bardzo ważne wydarzenia i chwile, które dopełniają najważniejszy dzień w którym stajecie się Mężem i Żoną.

Każda uroczystość jest niepowtarzalna i wyjątkowa, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego też dla prezentacji spersonalizowanej oferty zapraszam do kontaktu i spotkania przy kawie. Wtedy też przedstawię wam przykladowe możliwości współpracy oraz finalne produkty jakie ode mnie otrzymacie. p.s. a ponieważ w tym najważniejszy dniu jestem zazwyczaj cały dzień z wami w bonusie służę pomocą i doświadczeniem :) Do usłyszenia!
Magdalena Lipka