Sandra i Tomek

Madzia to przesympatyczna osoba a w dodatku profesjonalistka w każdym tego słowa znaczeniu. Nasz wspólny wyjazd na Majorkę zwieńczony wspaniałą sesja wspominamy bardzo często przeglądając nasz weselny album. Jeśli ktoś szuka osoby, która ma mistrzowskie oko do robienia zdjęć, zadba o każdy szczegół, pracuje z poświęceniem i pasja a przy tym jest tak wspaniałym , uśmiechniętym, szalonym i pełnym energii człowiekiem to wybór może być tylko jeden-Magda. Jesteśmy super wdzięczni, ze mogliśmy Cię poznać pamiętaj jeśli sesja to tylko z Tobą nawet na Filipinach.

 

Patrycja i Mateusz

"Magdalena Lipka to fotograf, który nie tylko sprosta wymaganiom klienta, ale także je przewyższy! Bardzo profesjonalna, ciepła, otwarta na pomysły klientów i przede wszystkim tworząca cuda z każdej możliwej chwili! ♡ Nawet najbardziej wymagająca Panna Młoda będzie zachwycona zarówno przebiegiem i elastycznością współpracy jak i jej finalnym efektem- jestem na to idealnym przykładem. Lepszego fotografa z tak rewelacyjnym podejściem do klienta po prostu nie ma. Wybór Magdy Lipki na naszego fotografa ślubnego to był strzał w 10, polecamy z całego serca!"

Sylwia i Kris

„Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu”te słowa idealnie pasują do Magdy Tylko Ona sprawi, że najważniejsze chwile w Waszym życiu zostaną tak uwiecznione,że zaprze Wam dech w piersiach. Przez długie lata z rozrzewnieniem na twarzy będziecie oglądać zdjęcia,które zrobi. Jest profesjonalistką w każdym calu dba o każdy nawet najdrobniejszy szczegół a przy tym jest”bezszelestna”. Nie czujecie obecności obiektywu.Z całego serca polecam tą cudowną Kobietę.

 

Iza i Remik

Magda to najlepszy wybór. Profesjonalistka, która uchwyciła dla nas najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego dnia. Zawsze krok przed nami. Swoim uśmiechem potrafiła rozładować chwilami napiętą atmosferę, dać dobrą radę i rozbawić. Jak się okazało – nieoceniona pomoc panny młodej! Okiełznała welon, który za nic w świecie nie chciał się trzymać, do tego stopnia, że trzymał się niczym przysięga małżeńska – na amen. W kościele i na sali weselnej „niewidzialna”, jednak wspominając ten dzień i patrząc na zdjęcia, możemy wrócić wspomnieniami „jeden do jednego”. Dzięki niej wracają te emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Z całego serca polecamy, wiemy, że to był najlepszy wybór i dziś również takiego byśmy dokonali.

Karolina i Dominik

Magdalena można by o Niej wiele napisać, zaczynając od tego ze cudownie potrafi rozluźnić atmosferę, a w takim dniu jak ślub nie jest to proste, w ogóle nie czuć Jej obecności przez co wychodzą cudne ujęcia, jest niesamowicie swojska, jakby się gadało z kumpelą Pomijając fakt, ze jest naprawdę super babką no to te zdjęcia do tego naprawdę trzeba mieć talent i uważam, ze mieliśmy super szczęście , ze miała wtedy termin wolny Tak potrafi ustawić do zdjęć i znaleźć odpowiednie tło, ze my na naszych zdjęciach wyglądamy jak Top Model a krajobrazy wyglądają jak zagraniczne, do tego to trzeba mieć oko. Polecamy z całego serducha bo jedyne co zostaje po tym dniu ,to piękne zdjęcia które przywołują wspomnienia.

 

Paulina i Damian

Magda to stuprocentowa profesjonalistka. Zależało mi na pięknych i klimatycznych zdjęciach i takie właśnie dostałam! Potrafi niesamowicie uchwycić moment, co daje zdjęciu duszę. Jest tez bardzo pomocna, dzięki Magdzie i jej wskazówkom nasza sesja ślubna jest cudowna! Oglądając zdjęcia, aż się łezka w oku kręci moje oczekiwania zostały spełnione w 200%. Polecam!

 

Karolina i Marcin

W naszych ślubnych - organizacyjnych ustaleniach były dwa „tematy”, które były przeze mnie określone : „ja tak chcę i tak będzie”. Jeden to : nasze pierwsze spotkanie przed kościołem - „Ty i ja sam na sam”, drugi: „fotograf - Magdalena Lipka”. Obydwa strzelone w 10 Z pełnym przekonaniem polecamy Magdę jako fotografa ślubnego. Przede wszystkim za przepiękne, profesjonalne zdjęcia - pełne emocji, uczuć, wyczucia sytuacji. Dzięki Magdzie mamy przepiękną pamiątkę tego najważniejszego dnia.

 

Magda i Tomek

Gdyby napisać, że Magdalena Lipka jest genialnym fotografem, to tak jakby stwierdzić, że niebo jest niebieskie. To określenie nie wyraża ciepła, spokoju, luzu i radości, które Magda ze sobą wprowadza na sesję. Ogromny profesjonalizm, świetny kontakt, przepiękne kadry oraz to oko, które uchwyci idealnie moment sprawiły, że była gościem na naszym weselu oraz u naszych przyjaciół. Polecam z największą szczerością i jestem wdzięczna za to, że zawsze będę wracać do zdjęć z uśmiechem.

Martyna i Michał

Wybór Pani Magdy to był strzał w 10! Na prawde bardzo rzetelna i profesjonalna w swoim fachu. Zdjęcia i podejście do klienta na najwyższym poziomie. Służyła radą i pomysłem na każdym kroku, na prawdę wybór Pani to była wspaniała decyzja. Zdjęcia każdego urzekły, pięknie uchwycona każda chwila ❤ Jeszcze raz z mężem bardzo dziękujemy bedziemy polecać !!!